Greitieji kreditai nemokamai - greitų paskolų palyginimas

Greitas kreditas internetu nuo 18 metų ar greitos paskolos nuo 18 metų tai puiki galimybė gauti papildomas pajamas nepermokant už jas nei vieno cento. Šiuo metu skolinantis ne didelias sumas, grąžinti reikia tiek, kiek buvo paskolinta. Tai ypač naudingas bendradarbiavimo tarp kliento ir bendrovės būdas, kurio rezultate klientas lieka patenkintas gavęs reikalingą pinigų sumą be papildomų išlaidų tokių kaip procentų mokėjimas už konkrečią paskolintą pinigų sumą. Beprocentiniai greitieji kreditai yra siūlomi daugelio kredito įmonių.

Greitieji kreditai nemokamai

Toks kreditas vadinasi ,,pirmasis kreditas be procentų“ arba tiesiog nemokami greitieji kreditai. Tokius kreditus siūlo kompanijos ,,Moment Credit“, ,,Ferratum (prekini ženklas - mini paskola)“, ,,Credit Star“ ir keletas kitų bendrovių. Skolintis gali asmenys sulaukę 18 metų. ,,Moment Credit„ suteikia pirmąjį beprocentį  kreditą iki 500 Eurų per 15 minučių. „Credit star“ skolina dar daugiau - net iki 600 eurų. Vienu metu galima skolintis iš dviejų ar daugiau įmonių ir tokiu būdų susirinkti išties solidžią sumą.

Greitieji kreditai nemokamai yra suteikiami trumpam periodui. Dažniausiai nemokamai skolinama iki šešių mėnesių periodui. Sumos taip pat yra ženkliai mažesnės nei smulkieji kreditoriai siūlo savo pastoviems klientams. Gauti smulkią paskolą nemokamai yra tinkamiausias sprendimas kai trūksta nedidelės sumos, o iki algos dar liko savaitė ar daugiau. Tokiu būdų yra nerekomenduojama skolintis vartojimui, nes mėnesinės įmokos gali būti pakankamai didelės, dėl jau minėto trumpo paskolos grąžinimo termino.

Paskola gali padėti sutaupyti

Paradoksalu, tačiau net ir greitoji paskola, kurios palūkanos nėra labai mažos, gali padėti sutaupyti. Daugeliui gali kilti klausimas kaip, tad kelios skirtingos galimos situacijos Jums.
Netekus dokumentų / pinigų kelionės metu

Greitosios paskolos suteikiamos internetu, sms žinute ar telefonu, netgi įvairiose prekybos vietose. Kelionės metu įvykus kokiai nors nelaimei, pavyzdžiui, praradus grynuosius, galima pasiskolinti grįžimo bilietui, būtinosioms išlaidoms. Per keletą minučių suteikiamas kreditas padės išspręsti bėdą, į kurią patekote, o grįžę namo palaipsniui grąžinsite paskolą.

Keliaujant po užsienį gali būti kebliau gauti pinigus, tačiau jei su savimi saugiau vešitės ne tik grynuosius, bet ir banko kortelę ar prisijungimus prie el. bankininkystės - nesunkiai rasite kaip pasinaudoti paskola. Keliaujant Lietuvoje kur kas viskas paprasčiau, tačiau ir čia būna įvairių nesusipratimų, o grįžti iš vieno miesto į kitą taip pat reikalingi pinigai.
Sugedus automobiliui, kuris naudojamas darbui

Jei Jūsų darbo pobūdis yra toks, jog būtinas tam automobilis, jo gedimai ar eismo įvykiai gali būti labai skausmingi. Sugedus ir neturint šiandien reikiamos pinigų sumos jo remontui grietos paskolos padės bent jau šią problemą išspręsti. Dar sudėtingiau yra tada, kai automobilis sugenda nepataisomai – tokiu atveju reikia naujo, o seną sėkmingai parduoti tampa labai sunku, tad čia ir vėl gali padėti paskola, tačiau galbūt reikėtų rinktis ne greitą paskolą, o vartojimo ar specialų kreditų automobiliui - įvertinkite kas yra parankiau Jums.

Sveikata – brangiausia

Ne paslaptis, kad sveikata yra brangiausias turtas, todėl jei būtinos papildomos išlaidos gydymui (nefinansuojamos operacijos, privačios odontologų paslaugos ir t. t.) - nedelskite ir rinkitės paskolą, tai padės sutaupyti Jums ne finansiškai, bet sveikatos klausimu. Tiesa, galbūt ir finansiškai - kuo sveikatos problema rimtesnė, tuo sunkiau ir brangiau ją ištaisysite.

Tinkamai pasirinktos greitos paskolos tikrai gali būti naudingos, tačiau nederėtų skolintis vos tik užsimanote kažko naujo ir brangaus. Skolintis verta tada, kai kitos geresnės išeities tiesiog nėra arba dėl kitokių priežasčių negalite jos pasirinkti.