Paskola su užstatu greičiau ir patogiau | Greitospaskolos.eu

Kreditas už užstatą tai vartojimo kreditas, padengtas jūsų turtu. Kai kuriais atvejais bankai suteikia vartojimo kreditus tik esant kokiam nors vertingam užstatui. Užstatą galima parduoti tais atvejais kada skolintojas negali laiku grąžinti jam suteikto kredito. Tai garantuoja bankui lėšų susigrąžinimą, jeigu skolintojas negali grąžinti pinigų. Tokiu būdų komerciniai bankai ar smulkieji kreditoriai siekia apsidrausti ir suteikiant paskolą užsidedą padildomus saugiklius. Dažniausiai paskolos su užstatu yra aktualios, kuomet skolinamasi didesnė nei 10000 EUR. suma.

Neretai būna ir taip, kad pasiskolinti pinigai yra išleidžiami norimam daiktui įsigyti ir jis iškarto yra įkeičiamas bankui. Plačiausiai visiems žinomas to pavyzdys yra būsto paskolos.

paskola su uzstatu

Užstatas turi būti vertingas, kad jį galima būtų parduoti už gerą  kainą. Dėl to bankai ima užstatą (butai, vasarnamiai, ofisai) arba transporto priemonės (automobiliai, motociklai, kateriai). Be to užstatu gali būti jums priklausantys vertingi popieriai arba banko depozitai. Kaip gauti kreditą už užstatą? Jus užpildote anketą, pateikiate duomenys apie save, paraišką kreditui, toliau, jei jus atitinkate kreditoriaus reikalavimus, kreditų kompanija patikrins jūsų duomenys. Gali būti ir papildomos procedūros su užstato pateikimu.

Jums reikia, kad nepriklausomas vertintojas įvertintų jūsų transporto priemonę arba nekilnojamąjį turtą, po to apdrausti nuo sugadinimo ar nelaimingų atsitikimų. Kitaip bankas nebus garantuotas dėl turto saugumo. Visos vertintojo ir draudėjo išlaidas apmoka pats skolintojas. Kredito už užstatą dokumentų tvarkymas užima daugiau laiko nei kiti greitieji kreditai. Kredito už užstatą sąlygos ir sutartys aptariamos su kreditų įmone.