Mažos bazinės palūkanos ar FRS investicijos, kas aktualiau investuotojams?

bankasDauguma iš mūsų JAV Federalinio rezervo sistemą suprantame tik kaip monetarinės politikos "kalvį", naudojant bazinę paskolų palūkanų normą. Tačiau kaip rodo investuotojų apklausa, daugumai šiai dienai labiau rūpi ne bazinių palūkanų dydis, o tai kur yra nukreipiamos FRS sistemos lėšos. FRS savo disponuojamas lėšas investuoja į įvairius vertybinius popierius, dažniausiai valstybių ar įmonių skolos vertybinius popierius (obligacijas), tokios investicijos neretai sulaukia ganėtinai prieštaringo vertinimo ir įvairių finansų ekspertų.

Read more: Mažos bazinės palūkanos ar FRS investicijos, kas aktualiau investuotojams?

Kaip neužlipti ant paskolų internetu grėblio

tinklePrireikus pinigų, didelė dalis vartotojų žino, kad reikėtų pasinaudoti internetu, kadangi šiomis dienomis paskolos internetu gali būti suteiktos labai greitai ir sklandžiai. Žinoma, tik nereikėtų suprasti klaidingai. Paskolos internetu yra išduodamos tiems vartotojams, kurie yra mokūs ir atitinka kreditorių taikomas taisykles bei keliamus reikalavimus. Tai reiškia, kad jei jūs norite gauti atitinkamo dydžio paskolą internetu, visų pirma turėtumėte pasidomėti, kokios yra jus dominančių kreditorių sąlygos. Jei jūs jas atitiksite, labai tikėtina, kad jūsų internetu pateikta paskolos paraiška bus patvirtinta.

Skaityti daugiau: Kaip neužlipti ant paskolų internetu grėblio

Kaupiamos skolos gali tapti dideliu galvos skausmu

Kreditas jums gali tapti mirtinais spastais jeigu į viską gyvenime žiūrite paviršutiniškai. Nedideli atlyginimai Lietuvoje įvarė į kampą daugelį šeimų, ypač jaunų arba pensijinio amžiaus porų. Kiekvienais metais sumokama šimtai tūkstančių eurų palūkanų, viena šeima vidutiniškai yra prasiskolinusi po penkis šimtus eurų. Kokie yra būdai šiai susiklosčiusiai situacijai pagerinti, kaip padėti visuomenės nariams turintiems finansinių problemų ir susiduriančiu su skurdu. Mums visiems patinka pirkti, tai malonumas, bet pirkti į kreditą yra jau kitas reikalas.

Skaityti daugiau: Kaupiamos skolos gali tapti dideliu galvos skausmu

Kreditų rinkoje nieko naujo?

euro banknotai ir monetosKurį laiką galima pastebėti, jog apie kreditų bendroves, pačias paskolas ir klientus kalbama visai nedaug. Daug dėmesio buvo skirta kreditams iki to, kol bendrovėms buvo uždėti apynasriai ir apribotos palūkanų normos, taikytinų mokesčių dydžiai. Dabar kur ne kur tik kokia istorija apie gyvenimą sugadinusį kreditą pasirodo ar bendrovių apyvartų naujienos. Tačiau toli gražu ne tik tai yra nauja.

Šiai dienai daugiau dėmesio iš paskolos pageidaujančių asmenų krypsta į tarpusavio skolinimosi platformas, kuriose lėšų šaltinis yra ne viena bendrovė, o daug įvairių asmenų. Tai pakankamai nauja Lietuvos finansų gyvenime, nors jau ne pirmus metus tokios paskolos ir teikiamos. Vieniems ši sistema labai patiko, kitiems visgi labiau tinka įprastos kreditų bendrovės, nes jų paskolos yra suteikiamos kur kas greičiau.

Skaityti daugiau: Kreditų rinkoje nieko naujo?

Verslo pražios kreditai - išeitis norint pradėti verslą

verslininkai susitarėKuomet svajojate apie savo verslo pradžią, norite įkurti kažką naujo, bet neturite tam pinigų, neskubėkite numoti ranka ir atsisakyti svajonės. Viena iš išeičių gali būti verslo paskolos, kurios skirtos pradėti ar plėtoti verslą.

Skolinasi tiek pradedantys verslininkai, tiek jau patyre verslo "vilkai". Neretai ir didžiosios korporacijos savo veiklai vystyti yra priverstos iš kredituotų lėšų. Jau bei pradedantys verslininkai gali tikėtis ne tik įprasto kredito banke, bet ir paramos iš specialių verslumo skatinimo fondų, jaunimo užimtumo skatinimo, bei kitų socialinių programų. Tiesa sakant jaunam verslui komerciniai bankai nelabai nori skolinti, todėl įvairios Europos Sąjungos finansuojamos paramos programos yra puiki išeitis tiems jauniems žmonėms, kurie turi idėja, bet neturi pinigų.

Skaityti daugiau: Verslo pražios kreditai - išeitis norint pradėti verslą

Page 1 of 2